"Sildiet un sildieties!"; Ieva Brante velta aizkustinošus vārdus mīļotajam

© Kaspars Krafts/F64

"Māris man var zvanīt brīžos, kad esmu darbā. Sēdē. Vai sapulcē. Kādā sanāksmē. Un es vienmēr atbildēšu ar smaidu," savā "Facebook" atklāj Ieva Brante.

NRA vasaras sākumā jau rakstīja, ka ar savu jauno draugu Māri, Ieva iepazinās deju skolā "Manieres". Vīrietis ir arī jaunāks par Branti. Kā redzams, mīlestībā gadi ir sekundāri.
Brante atklāj:
Arī tad, ja būšu tiešraidē un patiesi, patiesi aizņemta. Es atbildēšu. Jo? Gan viņam, gan meitai un maniem citiem tuvajiem ir tādas neierobežotas tiesības. Neviens svarīgs amats neaizvietos man viņus. Jo? Jo viņi ir manējie. Es viņus mīlu un man ir svarīga viņu esība. Tāpat kā viņiem manējā.
Tāpat juriste sniedz arī padomu līdzcilvēkiem:
Ikvienu darbu darot, atceraties, ka darbs iet un mainās. Bet jūsējie paliek. Vairojiet siltumu sevī. Iekšējā siltuma nekad nevar būt par daudz. Sildiet un sildieties. Tā ir vērtība.

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais