Lato Lapsa lūdz sabiedrības palīdzību

© F64

Žurnālists Lato Lapsa mikroblogošanas vietnē "X" uzrunā līdzcilvēkus, aicinot palīdzēt kādamnelaimē nonākušam dzīvniekam.

Lapsa lūdz palīdzību - meklē kādu, kas Iļģuciemā varētu aizgādāt kaķi uz klīniku. Viņš segs visus izdevumus.

"Varbūt kādam, lūdzu, sanāktu šo te kaķu jaunskungu, kurš pa dienu mēdzot arī klīst pa Iļģuciema pamatskolas pagalmu un trīties gar uz soliņiem sēdošajiem, savākt un manā vārdā nogādāt klīnikā "Terion" Laboratorijas ielā? Es mīļuprāt segtu visus izdevumus un kompensētu pūles. Man pašam Iļģuciema regulāri apmeklējumi ir ļoti grūti iespējami," raksta Lato Lapsa.

Par kaķi tiek vēstīts, ka tas bieži klīst gar policijas Spilves ielas iecirkni. Liekas, ka nevienam nepieder, jo diezgan vājš un vienmēr ņaud. Izskatās, ka grib ēst.

Jāpiebilst, ka Lato Lapsa visai bieži iesaistās dzīvnieku glābšanā. Gluži nesen viņš kaimiņmājas nātru pudurī atrada divus pavisam mazus bez mammas palikušus kaķa bērniņus.

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais