FOTO: neticēsi, cik gadu ir šim vīrietim!

© Ekrānšāviņš no Instagram

Sociālajos tīklos izplatījusies kāda brazīlieša video ar komentāru, ka viņš, būdams pensionārs, saņēmis licenci, kas ļauj bez maksas novietot automašīnu.

Nīls Marino savā blogā publicēja video, kurā viņš parādīja dokumentu, kas viņam kā pensionāram ļauj novietot automašīnu bez maksas. “Vai jūs izmantojat pappildus iespējas veciem cilvēkiem? Loģiski! 60 gadi,” vēstīja foto paraksts.

Vīrieša izskats pārsteidza daudzus interneta lietotājus. Brazīlieša sejā nav grumbu, viņš ir lieliskā fiziskajā formā un, neskatoties uz sirmiem matiem, izskatās gandrīz trīs reizes jaunāks par dokumentā norādīto vecumu, uzsver komentētāji.

Pēc intereses pieauguma par savu izskatu brazīlietis detalizēti pastāstīja par saviem treniņiem. “Mājās es veicu pietupienus piecas reizes nedēļā. Pieci 100 pietupienu piegājieni. Pēcpusdienā es veicu spēka treniņus sporta zālē, arī piecas reizes nedēļā,” rakstīja Marino, piebilstot, ka katru dienu staigā vai brauc ar velosipēdu.

Slavenības

Citi eksprezidenti laiku pa laikam parādās kādā publiskā pasākumā, taču par eksprezidentu Andri Bērziņu nekas nav zināms. Laumas Lapsas materiālā "Esmu laucinieks un tāds mūžam palikšu!" izdevumā "Privātā Dzīve" Bērziņš stāsta, ar ko patlaban nodarbojas.

Svarīgākais