"Iededzu sveci par "Sadales Tīkliem""; Jānis Šipkēvics publicē emocionālu ierakstu

© Vladislavs Proškins/f64

Par augstajiem elektroenerģijas tarifiem ir sašutusi gluži vai ikkatrs šīs valsts iedzīvotājs, savukārt valdība nepiedāvā risinājumus, kā samazināt mājsaimniecību izdevumus par vitāli svarīgiem pakalpojumiem, ko nodrošināt ir valsts pienākums.

Mikroblogošanas vietnē "X" Jānis Šipkēvics raksta: "Saņēmu rēķinus par elektrību. Atcerējos senus vārdus: "Mēs izgudrosim un saražosim elektrību tik lētu, ka, dedzināt sveces, varēs atļauties tikai bagātnieki." Tomass Edisons (pirms 120 gadiem) Iededzu sveci par Sadales Tīkliem, un atvadījos no Elektrum."

Komentētāji jautā: "Vai tad citi piedāvā zemāku tarifu? No Sadales tīkla jau nevar aiziet."

"Arī tieši šodien tika teiktas atvadas "Elektrum" manu vecāku dzīvoklī. Klientiem nav jāzvana tad, kad viņi pametuši piegādātāju, bet pirms tam…"

Šo ierakstu komentējis "Elektrum": "Labrīt! Diemžēl ne vienmēr izdodas sazināties ar katru klientu individuāli, bet ņemsim vērā šo pieredzi. Ja radušies kādi jautājumi, ikviens klients aicināts sazināties ar mūsu Klientu servisu. Ja varam pārskatīt konkrēto situāciju, aicinām sazināties DM."

Slavenības

TV personība un influencere Katrīne Vasiļevska viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur pastāsta par šķiršanos ar savu meitu tēvu. Katrīne atklāj, ka meitas savu tēvu ne tikai nesatiek, bet arī nesaņem no viņa nekādu finansiālu palīdzību.

Svarīgākais