Latvijā zināmas personības velta pateicības vārdus hokeja izlases trenerim Harijam Vītoliņam

© Publicitātes foto

Viens mazs vārds vai brīdis, kurā gūts atbalsts spēj izmanīt dzīvi un sniegt spēcīgu iedvesmas grūdienu. Pateicības pilnais un sirds siltais raidījums “Pasaki to skaļi!” šovakar atgriežas 360TV kanālā, lai satiktos ar Latvijā zināmām personībām, uzklausītu viņu dzīves stāstus un iedvesmotu teikt paldies saviem dzīves skolotājiem. Atklāšanas sezonas pirmais viesis būs Latvijas hokeja izlases treneris Harijs Vītoliņš, kurš šajā pavasarī kopā ar izlasi spēcināja un vienoja mūsu zemi.

Šis noteikti ir vērtīgs un panākumiem bagāts gads Latvijas sporta vidē. Pirms dažām dienām sagaidījām mūsu basketbola izlasi no Pasaules kausa turnīra, kurā viņi parādīja lielisku rezultātu, bet šajā pavasarī mājās ar bronzas medaļām kaklā priecājāmies par mūsu hokejistiem. Viens nav cīnītājs un katrs no šiem sasniegumiem ir smags komandas darbs, kura priekšgalā ir treneris, kas spēcina, uzmundrina un iedvesmo pārējos, lai sasniegtu pēc iespējas augstākus rezultātus.

Septītās sezonas pirmais viesis būs Latvijas hokeja izlases treneris Harijs Vītoliņš, kurš dalīsies savos pieredzes stāstos no agras bērnības līdz šim brīdim. Treneris dalīsies savās sajūtās par piedzīvoto čempionāta laikā un pēc tā. Šis būs īpašs raidījums, jo paldies vārdus trenerim veltīs vairākas Latvijā zināmas personības kā Jana Duļevska, Mārtiņš Spuris, Lauris Zalāns, Dagmāra Legante-Celmiņa, Kaspars Daugaviņš, Normunds Jakušonoks un vēl citas.

Vienreizējais, emocijām piepildītais raidījums “Pasaki to skaļi” jaunajā sezonā ir sarūpējis vērtīgas un sirds siltas sarunas un atklāsmēm pilnus brīžus. Katrs “paldies stāsts” būs kā iedvesma ikvienam skatītājam. Sezonas garumā tiksimies ar operdziedātāju Inese Galanti, pasākuma vadītāju un gaviļmeistaru Renāru Zeltiņu, dziedošo policistu Nikolaju Puzikovu, aktrisi Madaru Botmani un Regīnu Devīti, radio personību Tomu Grēviņu un vēl daudzām citām spilgtām Latvijas personībām. “Pasaki to skaļi!” jaunā sezona jau šovakar 21.30 kanālā 360TV!

Svarīgākais