Jānis Stībelis atklāj, ko domā par mūsdienu vīriešiem

© Dmitrijs Suļžics/F64

Andris Bulis sarunu šovā "Kad viņi satiekas" dziedātājam Jānim Stībelim vaicās, kādas ir viņa sajūtas par to, ka sievietes ir kļuvušas spēcīgas, visu varošas un acīmredzami neatkarīgas. Būdams vīrietis, kas mājās sievai palīdz regulāri un saprot, ka par bērniem ir jārūpējas abiem vecākiem, Stībelis vēlas uz pārmaiņām aicināt arī citus vīrišķā dzimuma pārstāvjus.

Sarunā ar Andri Jānis ir skarbs savos izteikumos par mūsdienu vīriešiem uzskatot, ka liela daļa vēl dzīvo padomju laikos un uzskata, ka sievietei jāspēj viss. Viņš atzīstas, ka reizēm gatavo labāk par savu sievu un var pagatavot ģimenei vakariņas, kas daudziem vīriešiem liekas nepieņemami, jo tas esot sieviešu darbs.

Ja tu uzskati, ka tu esi ģimenes galva, tad tev jāspēj arī viņi pabarot.

Jānis Stībelis latviešu sievietēm novēl:

“Neapvainojieties, ka mēs dažreiz neesam patstāvīgi, ka reizēm mēs neesam tādi, kādus jūs mūs gaidāt. Sievietei ir forši, ka viņai blakus ir kāds plecs un ka viņa var uz kādu paļauties.”

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais