VIDEO. Ielūkojies istabā, kur kādreiz dzīvoja Lauris Reiniks

Lauris Reiniks © Romāns Kokšarovs/F64

Katrīne ir devusies uz Tērveti, lai apciemotu Laura un Rūtas Reiniku vecākus - Daci un Artūru. Slavenie vecāki labprāt padalās stāstos par abu bērnu uzaudzināšanu un viņu talantiem kopš bērnības. Katrīnei ir iespēja paciemoties arī Laura bērnības istabā, ko tagad abi vecāki ir uztaisījuši kā sava veida muzeju.

Šajā nedēļā šovam “Slavenības. Bez filtra” bija lieliska iespēja viesoties Laura Reinika dzimtajā Tērvetes pusē, ciemos pie viņa vecākiem. Mamma Dace filmēšanas komandai ļauj ielūkoties slavenā dziedātāja bērnības istabās, kurā atrodamas daudzas fotogrāfijas un ierakstu diski.

Bildes es šeit saliku tad, kad Lauris devās uz Rīgu mācīties, jo mēs šo istabu pārkārtojām kā savu guļamistabu. Bērnībā Laurim bija sava istaba, Rūtai sava un mēs kā vecāki dzīvojām viesistabā,

tā par istabas izkārtojumu un lietošanu saka Laura mamma Dace.

Katrīnes uzmanību uzreiz piesaistīja daudzi ierakstu diski, kas atrodami plauktos, par tiem lepni pastāstīja Artūrs Reiniks.

Es vienu vasaru saņēmos un trīs mēnešus, man nebija atvaļinājuma, visas VHS kasetes es pārdzinu DVD formātā, un daļa ir redzama šajos plauktos.

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais