VIDEO. Maksims Galkins: Latviešu valoda ir manī ar pirmo elpas vilcienu

© Ekrānuzņēmums/1188.lv

Jūlijs Krūmiņš kopā ar Katrīni Vasiļevsku ir ciemos pie Laimas Vaikules, kur viņiem pievienojies arī pasaules slavenais aktieris - Maksims Galkins. Sarunā slavenais humorists savus viesus pārsteigs ar savām valodu zināšanām, kā arī dalīsies pārdomās par to, cik tad īsti grūti ir iemācīties runāt latviski?

Katru ceturtdienu šovā “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem ir iespēja ielūkoties miljonāra Jūlija Krūmiņa dzīvē. Šovakar televīzijas skatītājiem savos ekrānos redzēs ne tikai Jūliju, bet arī Laimu Vaikuli un slaveno aktieri Maksimu Galkinu. Pasaules atpazīstamais humorists jau kādu laiku uzturas Jūrmalā, kur kopā ar ģimeni viņiem ir māja. Šis laiks viņam ir saspringts, jo koncerti notiek gan Latvijā, gan Lietuvā. Runājot par valodas barjeru Galkins ar smaidu sejā, atzīst, ka latviešu valoda ir grūta, taču viņš pārsteidz ar savām prasmēm.

Latviešu valoda ir ļoti interesanta un man ļoti patīk. Ar katru gadu arvien vairāk. Latviešu valoda ir manī ar pirmo elpas vilcienu.

Sarunas laikā Maksims Galkins nodzied Olgas Rajeckas slaveno dziesmu “Apvij rokas” latviešu valodā, kas patīkami pārsteidz gan Laimu Vaikuli, gan Katrīni.

Svarīgākais