Patrisha atklāti par savu jauno dzīves posmu

© Vladislavs Proškins/F64

"Kāds prieks, ka iepriekšējo dzimšanas dienu sanāca pavadīt kopā ar jums un tā tas viss aizgāja," stāsta pašmāju mūziķe "Instagram".

NRA gada sākumā rakstīja, ka pazīstamā māksliniece savus klausītājus jaunajā gadā aplaimojusi ar enerģisku un motivējošu singlu “Hush”, pēc ilgākas pauzes radot dziesmu angļu valodā. Taču šobrīd Patrisha sevi attīsta ne tikai mūzikas lauciņā, bet arī radio viļņos. Muziķe nonākusi "Radio Tev" komandā.

Neizpaliek pateicības vārdi:

Lai daudzi gadi vēl priekšā, bet komanda, lūdzu nemainies! Jūs, dārgie kolēģi, esat tādi kolēģi, kurus nekad negribētos pazaudēt, jo esat neaizstājami. Cilvēcība, līdzjūtība un atbalsts pāri visam! To mēs ļoti cienām! Tikai uz priekšu! Paldies, ka varu būt daļa no "Radio TEV".
View this post on Instagram

A post shared by PATRISHA (@patrishamusic)

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Graudiņu ģimenes mamma Kerkira ļoti mīl pilnveidot un dažādot savu augumu, arī šoreiz Kerkirai ir padomā kas īpašs un uz mūžu paliekošs - viņa ieradusies uztetovēt savu vārdu. Gatavojoties tetovēšanai, Kerkira kavējas atmiņās no pirmā randiņa ar vīru Edgaru, kurā viņš Kerkirai izteicis visai savādu lūgumu.