Madara Rābe un Jānis Sniedzāns atklāj savu iepazīšanās stāstu

© Ekrānuzņēmums/1188.lv

Šonedēļ pašmāju realitātes šovam “Slavenības. Bez filtra” pievienojas jauni dalībnieki - mūziķa Andra Kiviča bijusī sieva, meitu māte influencere Madara Rābe ar savu mīļoto Jāni Sniedzānu.

Abi kopa ir jau vairāk nekā divus gadus un pirmajā radījumā pāris atklāj savu iepazīšanās stāstu.

Jānis Madaru bija noskatījis sociālajos tīklos un drosmīgi spēris pirmo soli, uzrakstot viņai. Tagad atskatoties pagātnē, viņš apzinās, ka iespējams, ja viņi būtu satikušies klātienē, Madara nebūtu viņu pamanījusi.

“Tad, kad mēs iepazināmies sociālajos tīklos, tev bija opcija mani papētīt, paskatīties, saprast, kas par piparu.”

Madara, lieki laiku netērējot, uzreiz piedāvājusi sazvanīties, lai neesot jālasa garās Jāņa vēstules. Lai pārbaudītu Madaru, Jānis uz pirmo randiņu atbraucis ar darba mašīnu, vēlējies saprast viņas reakciju. Simpātijas uzreiz esot bijušas abpusējas. Šobrīd pāris kopīgi audzina arī Madaras meitas, kas dzimušas laulībā ar mūziķi Andri Kiviču.

Slavenības

Šovā “Slavenības. Bez filtra” Magones Liedeskalnas sētā sācies tracis! Kapteinis Reinis, atbraucot uz talku, ātri vien saprot, ka Magones istabās valda liels bardaks. Metoties to visu glābt, viņš nejauši atrod ko tādu, kas izraisa skarbākas domstarpības starp talciniekiem un pašu Magoni.

Svarīgākais