Zane Daudziņa: Man laimējās

© Mārtiņš Zilgalvis/ F64

"Pirmā diena pēc lauku dzīves Rīgā vainagojusies ar “Vaiņagošanos”,"savā "Facebook" iesāk aktrise un runas pasniedzēja Zane Daudziņa.

NRA jūnija izskaņā jau rakstīja, ka runas pedagoģe apzināti bija izlēmusi pamest sociālos tīklus, lai dotos pelnītā atpūtā uz laukiem. Vasara paskrējusi vēja spārniem un aktrise tur solīto, proti, ar augustu Daudziņa ir atgriezusies "Facebook" un, galvenokārt, arī galvaspilsētā.

Savā "Facebook" Daudziņa raksta:

Pašā pilsētas sirdī - Brīvības ielā 32, Vēstures muzejā, skatāma lieliska izstāde par galvas rotu vēsturi Latvijā - no pirmajām liecībām 6. gadsimtā līdz laikmetīgām refleksijām par šo tēmu dzejā un mākslinieciski taustāmā veidā. Ir vērts aiztaigāt un vaiņagoties pašam. Un kas zina - varbūt jauši vai nejauši satikt draugus. Man laimējās!

Slavenības

Šovasar un rudenī Latviju jaunā sastāvā apceļo traģikomiskā dziesmuspēle "Tobāgo!", taču bez aktiera Andra Bērziņa, kura tēls Hansens tika uzskatīts par vienu no spilgtākajiem varoņiem, vēstīts Baibas Butkovskas, Intas Mengišas materiālā "Greizsirdības dēļ zaudē iespēju spēlēt "Tobāgo!"?" izdevumā "Kas Jauns".

Svarīgākais