Rajecka: Sievietes bieži vien pazemo cita citu, apskauž, pat mātes savas meitas

© Dmitrijs SUĻŽICS, F64 Photo Agency

Dziedātājas Aijas Andrejevas-Aišpures un Olgas Rajeckas dziesma – "Tu esi mana terapija", ko abas sauc arī par draudzeņu himnu, guvusi sabiedrības atzinību. Bet ne tikai kopdziesma vieno abas dziedātājas, viņas uzsver - abu starpā izveidojusies patiesa draudzība.

Žurnālam "Ieva" žurnālistes Aivas Alksnes publikācijā "Mana terapija, lādētājs un baterija" Aija un Olga atklāj, kā aizsākusies šī draudzība. Principā viņas ir pazīstamas kopš Aijas dzimšanas - Olga Aiju atminas vēl pavisam maziņu, sežam ratiņos. Bet tā pa īstam viņas satuvināja Mārtiņs Freimanis, kas allaž ap sevi pulcēja tuvākos draugus. Šobrīd abas ir sirds draudzenes - runā par tēmam, ko var uzticēt pašiem tuvākajiem, kopīgi atpūšas. "Sievietes bieži vien pazemo un aprunā cita citu, apskauž, pat mātes savas meitas, bet sievietēm vajag būt draudzīgām, mīļām un jaukai citai pret citu," uzskata Olga.

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais