Valērija Maligina lepnās mājas ir tuvu sabrukumam

© F64

Ir pagājuši gandrīz seši gadi kopš uzņēmēja Valērija Maligina nāves, taču viņa meitas joprojām nespēj vienoties par mantojumu, bet īpašumi Jūrmalā grimst aizmirstībā un iet postā, vēstīts Edgara Orlova materiālā "Maligina lepnā māja iet postā" izdevumā "Privātā Dzīve".

Maligina ekskluzīvā māja Jūrmalā joprojām tiek apsrgāta, taču ta netiek apsaimniekota.

Maligina vecākās meitas Irinas pārstāvis jurists Mārtiņš Krieķis arī atzina, ka īpašums ir nožēlojamā izskatā. Viņš to skaidro ar meitu tiesvedībām par mantojumu, kas ir tālu no izbeigšanas.

Konkrētā mājā sāka iet postā pēc tam, kad Signe Baldere-Sildedze, Valērija nepilngadīgās meitas Annas Emīlijas mamma un pārstāve, ieguva kontroli pār Olainfarm. Tolaik īpašumu sāka apsargāt Olainfarm apsardze, kopš tā laika mājā nevar iekļūt un nevar to apsaimniekot.

"Tiesu izpildītāji tagad konstatējuši, ka pa šo laiku viena no ēkām - Valērija pirms 10 gadiem uzceltā - vispār ir tuvu sabrukumam," viņš saka, piebilstot, ka ja kāds tur gribēs dzīvot, māja būs jābūvē no jauna.

Juridiski īpašums pagaidām piederot visām trim Valērija meitām.

Slavenības

Dziedātāja Agnese Rakovska pastāstījusi par nepatīkamu incidentu ar Latvijas Radio 2. Proti, dziesma, kuru viņa uzrakstījusi un izpilda kopā ar Normundu Zušu, netiks iekļauta "Muzikālās bankas" aptaujā.

Svarīgākais