"Es joprojām nespēju noticēt, ka Tevis vairs nav" Paula mazmeita dalās ar emocionālu ierakstu

© Pixabay.com

Maestro Raimonda Paula mazmeita Annamarija sociālajā vietnē "Facebook" dalījusies ar emocionālu ierakstu, pieminot aizsaulē aizgājušo vecmāmiņu Lanu.

"Mana skaistā un mīļā vecmāmiņa Lana, es joprojām nespēju noticēt, ka Tevis vairs nav. Tu biji lieliskākais cilvēks, ko es pazinu, un tukšumu, kas ir bez Tevis, neviens nevar piepildīt. Dusi mierā," raksta Annamarija.

Portāls NRA jau rakstīja, ka 4. augustā mūžībā devās Raimonda Paula mīļotā sieva Lana, Annamarijas vecmāmiņa.
Intervijās Pauls ne reizi vien atminējās, cik klusas un pieticīgas bijušas abu kāzas. Arī atvadīties no Lanas Pauls vēlējās tā - bez lieciniekiem, vien savas ģimenes lokā. Žurnāls "Privātā Dzīve" vēstija, ka piemiņas pasākumā pirms kremēšanas piedalījušies tikai pieci cilvēki - pats Raimonds Pauls, meita Anete ar vīru un Paulu mazmeitas Annamarija un Monika

Slavenības

Realitātes televīzijas šova zvaigzne Otema Krittendona pēkšņi nomira mājā, kurā viņa dzīvoja kopā ar saviem trim bērniem, māti un patēvu Henriko apgabalā, Virdžīnijā. 27 gadus veco zvaigzni bezsamaņā savā guļamistabā atrada viņas patēvs. Viņš izsauca ārstus. Viņi mēģināja glābt Otemu, veicot mākslīgo elpināšanu, taču visas viņu pūles bija veltīgas.

Svarīgākais