Katrīne Vasiļevska brīvdienās negaidīti tiek pie zaļiem matiem

© Lauris Aizupietis/F64

Aizvadītās nedēļas nogale sabiedrībā pazīstamajai influencerei ir izvērtusies pārsteigumiem bagāta. Pēc publikācijām "Instagram", Vasiļevska atpūtās krāsu festivālā, taču tika arī pie zaļiem matiem.

Portāls NRA jau rakstīja, ka pēdējo gadu laikā Katrīne Vasiļevska ( iepriekš Sauliete ) aktīvi darbojas tīkla mārketinga kompānijā NL, kā arī vada STV šova "Slavenības. Bez filtra" rubriku: "Kas karsts".

Ekrānuzņēmums no Instagram

Ekrānuzņēmums no Instagram

Toties zaļajiem matiem bija īss mūžs:

Kas gan to būtu domājis, ka nevainīgs krāsu skrējiens izvērtīsies ar zaļiem matiem un jaunām iepazīšanām, tātad viss kas notiek, notiek uz labu. Un skrējiens īstenībā bija dikti jautrs,

stāsta influencere "Instagram".

Es gribu jūs iepazīstināt ar Maiju no "Skaistumbāra", kurai esmu pateicību parādā, ka svētdienas vakarā plkst. 21:00 atnāca uz darbu un pusotru stundu man, visādiem veidiem, mēģināja dabūt ārā to zaļo krāsu, kuru es mazgāju 3 reizes un vispār nekas nenāca ārā. Beigās vēl skaisti notonēja un es jūtos atkal kā karaliene. Mati tomēr ir sievietes rota un ar zaļiem man galīgi nebija pa prātam staigāt,

secina Vasiļevska.

Slavenības

Kāds amerikānis, kurš sociālajos tīklos izteica draudus dziedātājai Teilorei Sviftai, tika aizturēts īsi pirms viņas koncerta Vācijas pilsētā Gelzenkirhenē un tiks turēts apcietinājumā, līdz beigsies viņas koncerti Vācijā, ceturtdien paziņoja policija.

Svarīgākais