Agnese Zeltiņa atklāj patieso iemeslu sava uzņēmuma slēgšanai

© F64

Aktrise un uzņēmēja Agnese Zeltiņa sarunā ar Andri Buli, raidījumā “Iečeko slavenību”, atklāj patieso iemeslu, kāpēc šī gada pavasarī nolēma slēgt savu uzņēmumu "Soulstones by Agnese Zeltiņa". Kā izrādās, tika slēgts tikai klātienes veikals, uzņēmuma darbība šobrīd norisinās tikai online vidē.

Uzņēmums “Soulstones by Agnese Zeltiņa” tika atvērts 2013. gadā un teju pēc desmit gadu darbības, šajā pavasarī klātienes veikals tika slēgts uz visiem laikiem. Par veikala slēgšanu Agnese nepārdzīvo, jo saprot, ka bija pienācis laiks.

Es esmu tāds ciklu cilvēks. Jutu, ka viens posms ir beidzies un man vienkārši kaut kā vairs negribējās iet uz darbu. Es turpinu visu darīt, tikai tas notiek onlainā. Esmu ļoti priecīga, jo man beidzot ir pirmā vasara, kad nav jābrauc izbraukumos un jāiet uz studiju.

Slavenības

20.jūlijā zemes klēpī guldīta bijusī Saeimas priekšsēdētāja un politiķe Ingrīda Latimira (Ūdre). Kā vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Mūžības ceļā dodas singrā uzraudzībā" izdevumā "Kas Jauns", atvadīties no viņas uz Rīgas Kristus Piedzimšanas pareizticīgo katedrāli ļaudis plūda straumēm, kur viņus sgaiadīja aizgājējas vīrs, Lielbritānijas Tirdzniecības kameras valdes priekšsēdētājs Latvijā Gordons Latimirs un abi dēli.

Svarīgākais