Tauta iesmej par Šlesera partijas "uzsaucieniem"

© Kaspars KRAFTS, F64 Photo Agency

Soctīklu lietotāji metušies "ķidāt" partijas "Latvija pirmajā vietā" interneta vidē publicētos ierakstus.

"Kā viņi pamanās KATRĀ savā uzsaukumā ieviest kādu reti stulbu pareizrakstības kļūdu Nu kā? Tur taču nav pat pamatskolas izglītības," aizdomājas kāds "Twitter" lietotājs.

Pēteris: Tas ir tāds populistisks stils - politiķi mēģina parādīt, ka viņi ir tieši tādi paši kā tauta, kas par viņiem balso. Teksts bez pareizrakstības kļūdām jau ir elitisms (izglītība, zināmi uzskati par gramatikas normām, laiks, lai varētu uztraukties par pareizrakstības kļūdām, utt).

Oļgerts: Teksts bez kļūdām viņu elektorātā varētu raisīt nelabas aizdomas, ka partijā priekšā-sēdētāji tikai izliekas par savējiem un taisās viņus uzmest.

5eris: Izskatās, ka viņi pat domā krieviski, bet Google translate vispār nav izglītības

Luna: Mierīgi! Jo viņiem pilnīgi normāli ir treŽdienas un pieGdienas. Kas vainas ceturdienai? Nevajag visu sarežģīt ar kaut kādiem liekiem burtiem.

Inga: Tikai nesakiet viņiem, kura ir kļūda. Lai padomā (t.i.pamocās)

Ilze: Un piegdien viņi šo nosvinēs!

Jānis: Elektorāts neprot lasīt, tāpēc nav jēga iespringt.

Slavenības

Citi eksprezidenti laiku pa laikam parādās kādā publiskā pasākumā, taču par eksprezidentu Andri Bērziņu nekas nav zināms. Laumas Lapsas materiālā "Esmu laucinieks un tāds mūžam palikšu!" izdevumā "Privātā Dzīve" Bērziņš stāsta, ar ko patlaban nodarbojas.

Svarīgākais