Skatītāji "Jumpravas" koncertā pamana "ātros"; Grāvers neiznāk uz skatuves

© F64

Vairākiem skatītājiem, vērojot "Jumpravas" uzstāšanos fesitvālā "Laba daba", radās iespaids, ka mūziķis Aigars Grāvers koncerta izskaņā aizvests ātrās medicīniskās palīdzības mašīnā, vēstīts Vitas Zvaigznītes materiālā "Pēc koncerta - nonāk slimnīcā?" izdevumā "Kas Jauns".

Kā stāsta koncerta apmeklētāja, kad kocerts bija izskanējis, publika gaidīja grupas atgriešanos uz bis. Mūziķi arī ieņēma vietas uz skatuves, taču Grāvers uz skatuves tā arī neuzkāpa.

Redzot skatuvei tuvumā mediķus un aizbraucošu ātrās palīdzības mašīnu, sāka baumot, ka Grāveram palicis slikti ar sirdi, tāpēc viņš aisvests uz slimnīcu.

Pēcāk, sazinoties ar pašu mūziķi, viņš bijis izbrīnīts, ka šādas runas izskanējušas. Aigars apstiprināja, ka ar viņu viss ir kārtībā. Tiesa, tobrīd pēc koncerta pašsajūta neesot bijusi tā labākā, tāpēc arī mūziķis neesot atgriezies uz skatuves, taču tai neesot saistības ne ar kādu sirds kaiti, ne došanos uz slimnīcu.

Slavenības

Citi eksprezidenti laiku pa laikam parādās kādā publiskā pasākumā, taču par eksprezidentu Andri Bērziņu nekas nav zināms. Laumas Lapsas materiālā "Esmu laucinieks un tāds mūžam palikšu!" izdevumā "Privātā Dzīve" Bērziņš stāsta, ar ko patlaban nodarbojas.

Svarīgākais