Alla Pugačova gribējusi piedalīties Lanas Paulas bērēs, bet saņēmusi atteikumu

© F64

Pagājušajā otrdienā mūžības ceļā pavadīta Raimonda Paula sieva Lana, vēstīts Martas Kalniņas materiālā "Šaurā lokā atvadās no Maestro sievas" izdevumā "Privātā Dzīve".

Intervijās Pauls ne reizi vien atminējās, cik klusas un pieticīgas bijušas abu kāzas. Arī atvadīties no Lanas Pauls vēlējās tā - bez lieciniekiem, vien savas ģimenes lokā.

Vēlmi piedalīties atvadu ceremonijā esot paudusi arī Alla Pugačova, kura šovasar atpūšas Jūrmalā un labi pazinusi Lanu. Taču arī viņai atbildēts, ka komponista ģimene lēmusi citādi.

Plašāka atvadu ceremonija tikšot rīkota vēlāk, kad urna ar aizgājējas pelniem tiks nodota zemei.

Slavenības

Vasara ir mīlestības un kāzu laiks, un pavisam nesen pie vīra izgājusi Latvijā atpazīstamā dietoloģe Lolita Neimane. Šovā “Slavenības. Bez filtra” Katrīne Vasiļevska viesojas pie Lolitas un viņas vīra Aleksandra, lai uzzinātu vairāk par viņu iepazīšanās stāstu, kāzām un abu kopdzīvi.