Linda Mūrniece: Nesaprotu cilvēkus, kuri pārspīlē savu nozīmību citu cilvēku dzīvēs

© Vladislavs Proškins/F64

Bijusī ministre, uzņēmēja Linda Mūrniece bieži savā "Twitter" vietnē, pēc sava viedokļa paušanas, gribot negribot sāk diskusiju. Arī šī reize ir īsts pierādījums, ka iepriekš minētais nav nekāds fakts.

Nesaprotu cilvēkus, kuri pārspīlē savu nozīmību citu cilvēku dzīvēs. Īpaši svešu. No kurienes tā pārliecība par savu neatkārtojamību? Egoisms vai vienkārši nepieklājība,

jautā Mūrniece.

Seko arī interesanti ieteikumi:

Emīls: "Cilvēks vienmēr grib būt mīlēts un novērtēts, bet tā garantēti kļūst par traģēdiju, un daudz ko citu, ja šis cilvēks ir ar švaku emocionālo inteliģenci. Šo inteliģenci var attīstīt, bet tas ir darbs, un cilvēks pēc savas būtības ir slinks, meklē vienkāršākos risinājumus."

Kaspars: "Nevajag viņus mēģināt saprast, bet labāk uzreiz, kad pamanīti, tad padzīt prom. Nekas slikts no tā nenotiksies, ja nu vienīgais, uz brīdi kāds enerģētiskais vampīrs būs nedaudz apvainojies! Toties šim būs iespēja meklēt jaunus upurus."

Dace: "Var jau būt arī godīgs un pateikt - es tagad nevaru ar tevi runāt, vai arī negribu."

Slavenības

Dziedātāja Agnese Rakovska pastāstījusi par nepatīkamu incidentu ar Latvijas Radio 2. Proti, dziesma, kuru viņa uzrakstījusi un izpilda kopā ar Normundu Zušu, netiks iekļauta "Muzikālās bankas" aptaujā.

Svarīgākais