Dinas Zuzānes kapavietā tagad paveras pilnīgi savādāks skats

© F64

Pirms laika vēstījām, ka mecenātes Dinas Zuzānes kapavieta izskatījās tā, it kā to ilgu laiku neviens nebūtu apciemojis. Tagad kapavieta ir skaisti sakopta, vēstīts Evijas Kalnbērzas materiālā "Skaisti sakopj bijušās sievas kapu" izdevumā "Privātā Dzīve".

Kā vēstījām, kapu kopiņas rotāja saulē apdegušu tūju un egļu zari, galvgali rotāja nokaltuši virši, vāzē - pāris ziedu kāti. Nebija arī grandiozā pieminekļa, kādu pati sev Zuzāne bija izplānojusi.

Dinas draugs, uzņēmējs Guntis Gadzāns skaidroja, ka Dina jau bija uztaisījusi dzimtas pieminekli saviem vecvecākiem, uz tā bija atstāta brīva vieta, kur iegravēt klāt viņas vārdu. Patlaban milzu akmens ir pie meistariem. Viss esot procesā, un tā uzstādīšanai ir vairāki šķēršļi, kurus iespējami drīz ir cerība atrisināt.

Tagad kapavietā paveras pavisam cits skats - uztsādīts gaumīgs dzimtas kapakmeņu ansamblis ar piemiņas plāksni Dinai, un vāzēs ir mecenātes iemīļotie ziedi. Tas gan nav Dinas drauga, bet viņas bijušā dzīvesbiedra Jāņa Zuzāna veikums.

Viņš atklāj, ka pats organizēja visu nepieciešamos darbus, tagad viss ir sakopts un visi ir apmierināti.

Slavenības

20.jūlijā zemes klēpī guldīta bijusī Saeimas priekšsēdētāja un politiķe Ingrīda Latimira (Ūdre). Kā vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Mūžības ceļā dodas singrā uzraudzībā" izdevumā "Kas Jauns", atvadīties no viņas uz Rīgas Kristus Piedzimšanas pareizticīgo katedrāli ļaudis plūda straumēm, kur viņus sgaiadīja aizgājējas vīrs, Lielbritānijas Tirdzniecības kameras valdes priekšsēdētājs Latvijā Gordons Latimirs un abi dēli.

Svarīgākais