"Ik dienu 25 kilometri. Tā, ka kājas tulznās!"; Gatis Irbe mūzikas dēļ darīs visu

© Žanete Terentjeva/ F64

Izdevums "Kas Jauns" atklāj, ka mūziķis Gatis Irbe šovasar dažās dienās krustu šķērsu izstaigāja Parīzi. Ik dienu 25 kilometri. Tā, ka kājas tulznās. Kāpēc? Tāpēc, ka tur tapa viņa projeta "Mesa" jaunās dziesmas "Mūsu karstākā nedēļa Parīzē" videoklips.

Visu šo vasaru Gatis Irbe strādā pie "Mesas" jaunā - ceturtā albuma. Tas tapis Somijā kopā ar somu producentiem, un kādas dienas beigās, noguruši no darba, Gatis ar kolēģiem jokojot sācis runāt par Franciju.

Nezinu, kāpēc, bet viens no producentiem sāka spēlēt franču motīvus. Vārds pa vārdam, un nolēmām šo tēmu attīstīt. Tā tapa dziesma par to, kā es ar savu otro pusīti pavadu laiku Parīzē. Līdz ar to jau nebija citu variantu - arī klips taču jāfilmē Parīzē,

atminas Gatis.

"Kas Jauns" stāsta par spilgtākajām repera atmiņām Parīzē.

Visspilgtāk atmiņā palicis brīdis, kā ar komandu gaidījuši, kad īpaši tiks izgaismots Eifeļa tornis. Labāku kadru dēļ meklējuši vienu skatpunktu, otru, trešo, tad atraduši īsto, sākuši filmēt, gaidot, ka nu tikai Eifelis sāks mirgot, bet tieši tobrīd tā apgaismojums tika izslēgts pavisam! Tas bija labs aplauziens. Un šis kadrs ir redzams klipa pašās beigās.

Slavenības

Jaunās kultūras ministres Agneses Lāces vīrs Pauls Miklasevičs uzvarējis TV šovā "Gandrīz ideāls randiņš", vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Kultūras ministres vīrs - randiņu šova uzvarētājs" izdevumā "Kas Jauns".