VIDEO. Maestro Raimonds Pauls dalās atmiņās par savām kāzām ar sievu Lanu

© F64

Maestro Raimonds Pauls, viesojoties sarunu šova "Pasaki to skaļi" studijā, atminas attiecību pirmsākumus ar sievu Lanu. Lai gan viņam neesot bijis it nekā - ne naudas, ne dzīvesvietas, ne laulību gredzena - tas neesot traucējis izveidot veiksmīgu laulību vairāk nekā 60 gadu garumā.

Šajā rītā Latviju pāršalca sēru vēsts - mirusi maestro Raimonda Paula sieva Lana, pilnajā vārdā Svetlana. Jau iepriekš tika vēstīts, ka Lanai pēdējā laikā pasliktinājusies veselība. Pērn viņa pārcieta kājas operāciju.

2021. gadā Maestro bija viesis raidījumā “Pasaki to skaļi!”, kur sirsnīgi stāstīja par savām attiecībām ar sievu.

Svarīgs moments tas, ka mēs savu kopdzīvi uzsākām no 0. Man absolūti nekā nebija, man pat dzīvot nebija kur.

Viņš ar smaidu atceras abu kāzas, kurās nebija nekā, vien dziļa un patiesa mīlestība vienam pret otru. Lai arī vēlākajos gados Maestro varēja atļauties sievai iegādāties pienācīgu gredzenu, viņa atteicās un turpināja nesāt parastu zelta riņķīti. Šāda mīlestība, cieņa un rūpes ir liels retums.

Slavenības

Kāds amerikānis, kurš sociālajos tīklos izteica draudus dziedātājai Teilorei Sviftai, tika aizturēts īsi pirms viņas koncerta Vācijas pilsētā Gelzenkirhenē un tiks turēts apcietinājumā, līdz beigsies viņas koncerti Vācijā, ceturtdien paziņoja policija.

Svarīgākais