Vera Serdjučka atklāj, kas viņu saista ar Laimu Vaikuli

© Nora Krevneva/F64

No 26. jūlija līdz 30. jūlijam norisinās ikgadējais un krāšņais Laimas Vaikules starptautiskās mūzikas festivāls “Laima Randezvous Jūrmala”, kurā piedalīsies atpazīstamas ārvalstu zvaigznes un viena no tām ir Vera Serdjučka, īstajā vārdā Andrejs Daņilko. Mākslinieks pavēstīja, ka ir pateicīgs Laimai par uzaicinājumu, un atzīst, ka ar viņu jūtas komfortabli un ērti jebkurā dzīves situācijā.

Plašākai pulbikai Andrejs ir zināms kā vienmēr pozitīvā un atraktīvā Vera Serdjučka, kura uz skatuves spēj uzburt īstu šovu. Kā izrādās, mākslinieks ar Laimu ir iepazinies un sadraudzējies kādā TV šovā un no tā laika viņi ir kļuvuši par labiem draugiem.

“Laima ir mūsu draugs jau daudzus gadus. Mēs sadraudzējāmies pēc TV šova “Zirka+zirka” (tulk.“Zvaigzne + zvaigzne”). Es, piemēram, nekautrējos, mēs taču esam cilvēki. Sazvanījāmies feistaimā (“Facetime”). Godīgi sakot, es reti ar kādu runāju. Bet šeit es varu iedzert aliņu, Laima gan nedzer. Un mums abiem nav nepieciešamības pucēties, mēs neesam publikas priekšā. Šis ir tas savstarpējās uzticības moments. Viņa vienmēr ar mani turpina sarunu, neskatoties ne uz ko. Man ar viņu ir ļoti komfortabli,

stāsta mākslinieks.

Pasākumā uzstājās arī britu dziedātāja Tanita Tikarama, dziedātājs Makss Barskihs, "Alekseev", "SunStroke Project", "Blanka", "Salvador Sobral", Vera Brežņeva, Andrejs Makarevičs un Nino Katamadze. Tāpat pasākumā piedalīsies Inese Galante, Jānis Stībelis, Intars Busulis, Aija Andrejeva, Markus Riva, Normunds Rutulis, "Dagamba", Marija Naumova, "Shipsea", Dināra Rudāne, Nika Plotņikova, kā arī Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra aktieri.

Starptautiskais mūzikas festivāls "Laima Rendezvous Jūrmala" Dzintaru koncertzālē notiek kopš 2015. gada. Katru gadu festivāls pulcē atpazīstamus mūziķus un daudzsološus jaunos popmūzikas, roka, džeza un klasiskās mūzikas izpildītājus no Eiropas, Vidusāzijas un Amerikas.