Aktieris Mārtiņš Vilsons ir noskaities uz Putinu

Mārtiņš Vilsons © Foto: Ģirts Ozoliņš/F64

Aktieris Mārtiņš Vilsons padomju laikos kļuva ļoti populārs pēc leģendārās filmas "Mirāža". Pēc filmas pirmizrādes Mārtiņš daudz strādājis arī citos Krievijas kino projektos, bet pēc kaimiņvalsts iebrukuma Ukrainā, nedomājot atteicies no jebkādām saistībām ar agresorvalsti.

Sarunu raidījumā “Pasaki to skaļi!” viesojās izcilais aktieris Mārtiņš Vilsons, kurš ilgus gadus ir strādājis dažādos kino projektos Krievijā. Sākoties karam, viņš šo dzīves posmu ir noslēdzis un neuztraucas par darba iespējām citur, galvenais ir klausīt, ko saka sirds.

Mani neuztrauc tas, vai es strādāšu, vai nestrādāšu. Es daru tā, kā man liek sirds. Tā es arī dzīvoju, tā es vienmēr esmu dzīvojis.

Uzzinot par Krievijas iebrukumu Ukrainā, Mārtiņš atzīst, ka bija ļoti dusmīgs un pie sevis nodomājis, ko tas Putins ākstās:

“Tad, kad viņš iegāja Ukrainā, tad es tā noskaitos, un uzrakstīju, kamēr Tava hunta tur būs, manas kājas tur nebūs. Man nav vairs jādomā, kā es tur pa kluso tikšu pafilmēties. Es nezinu, vai es šodien to gribu.”

Kādas sajūtas un nākotnes plāni ir Mārtiņam saistībā ar Krieviju, skaties video!

Slavenības

Realitātes televīzijas šova zvaigzne Otema Krittendona pēkšņi nomira mājā, kurā viņa dzīvoja kopā ar saviem trim bērniem, māti un patēvu Henriko apgabalā, Virdžīnijā. 27 gadus veco zvaigzni bezsamaņā savā guļamistabā atrada viņas patēvs. Viņš izsauca ārstus. Viņi mēģināja glābt Otemu, veicot mākslīgo elpināšanu, taču visas viņu pūles bija veltīgas.

Svarīgākais