Rūta Dvinska velta aizkustinošus vārdus savam vīram

© Ģirts Ozoliņš/F64

"7 gadi laulībā ir pilnīgi pietiekami, lai apzinātos un nostiprinātu pārliecību, ka šis tiešām strādā." Vārdi, ar kuriem savā "Instagram" iesāk Dvinska, atklājot, ka pienākusi kāzu gadadiena.

Pirms nepilnas nedēļas NRA vēstīja, ka Rūta Dvinska gandrīz veselu mēnesi kopā ar vīru Kasparu pavadījuši Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, lai būtu blakus vecākajai atvasei - Grietai.

Par laimi, Dvinskas "Instagram", nu ir gaišākās krāsās. TV3 personība stāsta, ka laulībā pienākuši 7 gadi. Neizpaliek pateicība vīram Kasparam.

Šī ir komanda, kas kopā izcili performē. Pēdējais mēnesis to ir pierādījis visskarbākajā un nesaudzīgākajā veidā, it kā es to tāpat nezinātu. Bet, ok, pieņemu šo nostiprinājumu. Paldies Tev, Kaspar, Tu totāli esi mūsu mūris, kas aiztur visus vējus un mani balsta, kad pašai vairs nav spēka nostāvēt.
View this post on Instagram

A post shared by Rūta Dvinska (@rutadvinska)

Slavenības

Citi eksprezidenti laiku pa laikam parādās kādā publiskā pasākumā, taču par eksprezidentu Andri Bērziņu nekas nav zināms. Laumas Lapsas materiālā "Esmu laucinieks un tāds mūžam palikšu!" izdevumā "Privātā Dzīve" Bērziņš stāsta, ar ko patlaban nodarbojas.

Svarīgākais