Harijam un Meganai atkal neveicas

© PA Wire/PA Images/Scanpix/LETA

Pagājušās ziemas apspriestākā pirmizrāde ir dokumentālais seriāls par Meganu Mārklu un princi Hariju. Jau pirms relīzes bija skaidrs, ka pāris izvirzīs apsūdzības pret karalisko ģimeni. Projekts ir viens no populārākajiem Netflix seriāliem.

Iespējams, tāpēc Megana un Harijs bija ļoti pārsteigti, kad seriāls netika nominēts Emmy balvai.

"Megana un Harijs koncentrējas uz labo, lai arī cik viņus kaitina tas, ka viņu seriāls netika nominēts Emmy balvai. Viņiem neveicas, veidojot karjeru. Bet ironiskā kārtā, kamēr viņi koncentrējas uz savu personīgo dzīvi, cilvēki ir ieinteresēti," raksta The Mirror.

Iepriekš vēstīts, ka Princis Harijs un Megana Mārkla uzskata, ka iemesli, kādēļ viņi neguva lielus panākumus pēc karaliskās ģimenes pamešanas, ir ārēji apstākļi: jo īpaši koronavīrusa pandēmija, ekonomiskā krīze, prinča Filipa un karalienes Elizabetes II nāve.

Slavenības

20.jūlijā zemes klēpī guldīta bijusī Saeimas priekšsēdētāja un politiķe Ingrīda Latimira (Ūdre). Kā vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Mūžības ceļā dodas singrā uzraudzībā" izdevumā "Kas Jauns", atvadīties no viņas uz Rīgas Kristus Piedzimšanas pareizticīgo katedrāli ļaudis plūda straumēm, kur viņus sgaiadīja aizgājējas vīrs, Lielbritānijas Tirdzniecības kameras valdes priekšsēdētājs Latvijā Gordons Latimirs un abi dēli.

Svarīgākais