Sindija Vilde: Dēls mani vairāk redzēja uz skatuves sēžam, nekā skaisti gavilējam

© Dmitrijs Suļžics/F64

Aizvadītā nedēļa bija Dziesmu un deju svētku noskaņās. Vairāki tūkstoši piedzīvoja skaistos svētkus, kas paliks atmiņās. Tam piekrīt arī pazīstamā pasākumu organizatore Sindija Vilde, kas šoreiz bija starp koristiem.

NRA jau vēstīja, ka šogad svētku devīze bija - "kopā būt un kopā just".

Uz savas ādas Dziesmu un deju svētkus izdevās piedzīvot arī Vildei.

"Manam dēlam šie bija otrie Dziesmu svētki, bet pirmie, kuros viņa mamma gavilē no skatuves, iesāk pasākumu arhitekte, kas dzied kamerkorī "Konvents".

Sirdī liels aizkustinājums un pagodinājums šajā notikumā būt kopā, jo zinu - viņš mani vēro no skatītāju rindām, un šis viss ir par latvietības cēlumu, viedumu, svētumu un dailes kopības enerğiju,

savā "Instagram" turpina Vilde.

Tikai noslēguma ģenerālmēģinājuma pirmās 1, 5 stundas bija gaudelīgi skumjas, sērdienīgi velkošas un uz aizmigšanu vilinošas, kā arī dēls mani vairāk redzēja uz skatuves sēžam un nedziedam, nekā skaisti gavilējam, jo repertuārā nebija mūsu dziesmas,

ar sajūtām dalās koriste.

View this post on Instagram

A post shared by Sindija (@sindija_vilde)

Slavenības

Jaunās kultūras ministres Agneses Lāces vīrs Pauls Miklasevičs uzvarējis TV šovā "Gandrīz ideāls randiņš", vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Kultūras ministres vīrs - randiņu šova uzvarētājs" izdevumā "Kas Jauns".

Svarīgākais