Vai Kārlis Lācis ir jaunais Raimonds Pauls

© Vladislavs Proškins/F64

Vietnē "Twitter" spraigi izvērtusies diskusija par komponistu Kārli Lāci. Ir sabiedrības daļa, kas sāk vilkt paralēles ar iecienīto komponistu Raimondu Paulu.

Jautājums, kurš sācis tirdīt sabiedrību "Twitter", ir:

Es pareizi saprotu, ka Kārlis Lācis ir jaunais Raimonds Pauls?

Sabiedrības uzskati ir dažādi:

Zane: "Tu lasi manas domas!"

Marta: "Kur tev prāts! Viens ir patiess ģēnijs, otrs - vienkārši profesionālis."

Jānis: "Raimonds Pauls ir Raimonds Pauls un Kārlis Lācis ir Kārlis Lācis. P.S. Nenoniecinot Lāci, jo viņam ir citas labas īpašības, tomēr ilgām stundām garus, līdzi dziedamus koncertus no populārām viņa dziesmām tomēr negaidu. Interesanti, kas citām tautām ir tikpat apjomīgi melodiķi?"

Normunds: "Radošus cilvēkus salīdzināt ir profanācija."

Jana: "Nesalīdzināmi! Kārlis ir izcils."

Katrīne: "Drīzāk Zigmars Liepiņš. Vismaz tāda sajūta kopš pirmā jaundarba Dziesmusvētkiem."

Kristīne: "Mēs precīzi 1 sekundi atpakaļ par šo ar vīru runājām."

Slavenības

Stiliste Žanna Dubska viesojas TV kanāla 360 sarunu raidījumā “Aina studijā!” un dalās ar savu pieredzi attiecību veidošanā, uzsverot, cik svarīgi ir, lai partneriem sakristu estētiskie un higiēniskie paradumi. Viņa stāsta, ka kopā ar kādu profesoru no Šveices, ar kuru iepazinās aplikācijā "Tinder", veidojusi saderības sarakstu, lai noskaidrotu, kādas vērtības un prasības ir svarīgas abiem.

Svarīgākais