"Ai, kā es būtu gribējis ar šo meiteni parunāt," Lauris Reiniks gremdējas atmiņās

© Ģirts Ozoliņš/F64

Mūziķis Lauris Reiniks savā "Twitter" kontā dalījies ar kādu senu video, kad viņš sarunājies ar kādu dziesmu svētku dalībnieci.

"Ai, kā es būtu gribējis ar šo meiteni parunāt šodien gājienā. 18 gadus vēlāk. Vai viņai labāk patīk Zoodārzs vai Lido. Mani instagram sekotāji izceļ super pērles. Paldies jums. Oi, es esmu Tviterī..." raksta L. Reiniks.

Svētdien, 2. jūlijā, Rīgā notika Dziesmu un deju svētku dalībnieku gājiens "Novadu dižošanās", kurā piedalījās aptuveni 45 000 svētku dalībnieku no 1800 dažādiem kolektīviem.

Dziesmu un deju svētku 150 jubilejas gada gājienā pirmo reizi kopā satikās dalībnieki no jaunizveidotajiem Latvijas novadiem. Gājienā tika pārstāvēta Kurzeme, Zemgale, Vidzeme, Sēlija un Latgale.

XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētki, kas šogad notika Dziesmusvētku tradīcijas 150 gadu jubilejas zīmē, pieskandināja Rīgu līdz 9.jūlijam.

Slavenības

Dziedātāja Agnese Rakovska pastāstījusi par nepatīkamu incidentu ar Latvijas Radio 2. Proti, dziesma, kuru viņa uzrakstījusi un izpilda kopā ar Normundu Zušu, netiks iekļauta "Muzikālās bankas" aptaujā.

Svarīgākais