"Mācieties no kolēģu kļūdām..."; publiski kritizē Armanda Pučes grāmatu

© Ģirts Ozoliņš/F64

Teātra kritiķe un docente Zane Radzobe vietnē "Twitter" kritizē žurnālista Armanda Pučes paveikto.

"Gribu pažēloties. Jāņos lasīju Armanda Pučes “Ar baltiem cimdiem”. Ir interesanti, bet… kāda tam jēga, ja nav nevienas atsauces? Jālasa būtībā kā daiļliteratūra, jo pārdaudīt faktus un izsekot secinājumu loģikai nevar. Cilvēki, mācieties no kolēģu kļūdām un turpmāk tā nedariet!" aicina Z. Radzobe

Komentāros cilvēki norāda, ka pats grāmatas autors jau sākotnēji esot teicos, ka grāmata nav pētījums.

"Piekrītu. Bet autors apgalvo, ka izmantojis arhīvu materiālus. Un ja tā ir, tad viņš ar savu noformējuma paviršību mēslainē ir ieslaucījis, pieņemu, krietni ieguldītu darbu," tā Z. Radzobe.

Jau ziņots, ka pērnā gada izskaņā žurnālists Armands Puče lasītājiem nodevis savu jaunāko grāmatu - “Ar baltiem cimdiem jeb Artura Nagliņa brīnišķīgie piedzīvojumi”. Kas ir Arturs Nagliņš? Ar šo vārdu un uzvārdu dzejnieks Rainis dzīvoja Šveices trimdā un šajā laikā radīja praktiski visus savus lielākos un zināmākos darbus. Bet grāmata nav par rakstnieka darbiem. Drīzāk - par nedarbiem.

Slavenības

Digitālā satura veidotāja Katrīne Vasiļevska raidījumā “Slavenības. Bez filtra” devusies uz kāda seriāla prezentācijas pasākumu, kurā satiek aktrisi Kristīni Belicku. Sarunas laikā Katrīne atklāj, ka arī viņa sapņo par aktiermākslas apgūšanu.