Nelaime Lolitas Neimanes dzīvē

© F64

13.jūnijā diētas ārstei Lolitai Neimanei nācās piedzīvot šausminošus notikumus - viņa zaudēja savu toiterjeru Bendžaminu, vēstīts Gitas Vīksnes, Evijas Kalnbērzas materiālā "Viņu saplosīja manu acu priekšā" izdevumā "Privātā Dzīve".

Kā stāsta Lolita, viņa ar savu mazo sunīti gājusi pa Šampētera ieliņu, kad kāda kundze atvēra savas privātmājas vārtiņus, lai izlaistu ciemiņus.

"Pietika ar sekundi, lai liels, melns suns manu acu priekšā izlauztos no sētas un mestos virsū Bendžaminam, saplosot viņu. Mans mazais cīnītājs aizgāja bojā drausmīgā cīņā," saka Lolita.

Suns steidzami tika nogādāts veterinārajā klīnikā, taču sunīti glābt neizdevās.

Lai gan no sākuma Lolita bija izlēmusi ar savu sāpi publiski nedalīties, dēli viņu mudināja - jārunā, lai no šādām situācijām pasargātu citus. Iesaistīta arī policija.

Slavenības

20.jūlijā zemes klēpī guldīta bijusī Saeimas priekšsēdētāja un politiķe Ingrīda Latimira (Ūdre). Kā vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Mūžības ceļā dodas singrā uzraudzībā" izdevumā "Kas Jauns", atvadīties no viņas uz Rīgas Kristus Piedzimšanas pareizticīgo katedrāli ļaudis plūda straumēm, kur viņus sgaiadīja aizgājējas vīrs, Lielbritānijas Tirdzniecības kameras valdes priekšsēdētājs Latvijā Gordons Latimirs un abi dēli.

Svarīgākais