Voločkova paziņo, ka beidzot beigs lietot alkoholu

© Tass/Scanpix/LETA

Krievijas skandalozajai balerīnai Anastasijai Voločkovai patīk stāstīt faniem savas dzīves detaļas. Nesen māksliniece Instagram parādīja, kā viņas mati tiek krāsoti mājās, kā arī tikšanos ar draugu, dziedātāju Prohoru Šaļapinu, raksta "limon.postimees.ee".

“Prohors apciemo mani. Mēs sēžam brīnišķīgā dārzā. Paskatieties, kādas zemenes atnesa Prohors. Šis jau ir romantisks randiņš,” sacīja zvaigzne.

Voločkova arī piebilda, ka nolēmusi vairs nelietot alkoholiskos dzērienus. “Prohors dzer vīnu, bet es neko nedzeru. Pēc Maldīvu salām nolēmu, ka nedzeršu vispār. Es nedzeru ar muļķiem. Joks! Ak, tu esi tik skaists, Prohor. Mēs esam tik labs pāris, ” sacīja balerīna.

Ekrānšāviņš no Instagram

Jāpiebilst, ka Krievija medijos jo īpaši tika apspriestas balerīnas problēmas ar alkoholu, jo daudzos publiskos pasākumos, TV pārraidēs Anastasija ne reizi vien ir ieradusies manāmā reibumā.

Slavenības

Citi eksprezidenti laiku pa laikam parādās kādā publiskā pasākumā, taču par eksprezidentu Andri Bērziņu nekas nav zināms. Laumas Lapsas materiālā "Esmu laucinieks un tāds mūžam palikšu!" izdevumā "Privātā Dzīve" Bērziņš stāsta, ar ko patlaban nodarbojas.

Svarīgākais