Žaklīna Cinovska Ukrainā palikusi bez līdzekļiem; lūdz tautas palīdzību

© Aigars Eglīte/F64

Televīzijas režisore un producente Žaklīna Cinovska nonākusi ne tajā glaimojošākajā dzīves situācijā. Nākas lūgt sabiedrības palīdzību.

Šī gada 3. februārī jau rakstījām, ka TV režisore un producente Žaklīna Cinovska jau kādu laiku atrodas Ukrainā, kur filmē un veido dokumentālo filmu par notikumiem Ukrainā.

Cinovska savā "Facebook" profilā vēršas pie līdzcilvēkiem:

Vai kāds, lūdzu, nezin kādu drošu auto līzinga kompāniju? Esmu te, Ukrainā, drusku palikusi bez līdzekļiem. Sponsori tikai sola un sola, lūr manu filmu, apbrīno, bet naudiņas redziet, nav. Jāieliek savs auto līzingā, priekš apgrozāmiem līdzekļiem, bet bankām mans auto vienu gadu par vecu. Un vēl visādas problēmas viņiem. Protams! Kā jau mūsu uzpūtīgajām bankām. Ar kaut kādiem kaktu kantoriem sapīties negribētos, bet noteikti ir kāda nopietna kompānija ar saprātīgiem procentiem.
Neizpaliek arī komentāri no sekotājiem:
Ēriks: "Domāju tauta zibenīgi saziedotu to naudiņu. Tā filma ir tā vērta."
Zigmārs: "Žaklīn, atvaino, bet rādās, ka Tu pilnīgi nesagatavota, bez aizmugures, bez drošības spilvena aizbrauci uz Ukrainu. Tas nav nopietni."
Uldis: "Tev ir 7000 sekotāju, katrs pa 2 eur un sanāks auto bez līzinga. Pūlim ir spēks."
Līga: "Nu ārprāts. Kas tie par sponsoriem. Publiskotu vārdus. Kauns."

Slavenības

Andris un Liene Kiviči bieži nonāk sabiedrības redzes lokā. Diemžēl visbiežāk tieši dažādu nepatīkamu notikumu dēļ. Šoreiz sabiedrībā sašutuma vētru izsaukusi Kiviču vieglprātīgā, varētu pat teikt, nolaidīgā un bezatbildīgā attieksme pret saviem mājdzīvniekiem.

Svarīgākais