Katrīne Sauliete mij gredzenus ar pilotu

© Lauris Aizupietis/F64

Nedēļas nogalē, 3. jūnijā, Vecrīgā jāvārdu viens otram teica influencere Katrīne Sauliete un lidmašīnu pilots Pēteris Vasiļevskis.

Jau rakstījām, ka pāris par savām attiecībām paziņoja publiski pirms aptuveni trīs gadiem. Iepriekš Sauliete bija precējusies ar hokejistu Kasparu Saulieti. Abiem ir kopīgas divas meitas, kas ikdienā dzīvo pie mammas. Pats bildinājums noticis 2022. gada novembrī, Parīzē, viņas dzimšanas dienā.

Priecīgos jaunumus paziņoja Baltijas kāzu medijs "Līgavām.lv", publicējot savā "Instagram" profilā detaļas par kāzu norisi.

Liels prieks un svinības valda Katrīnes Saulietes un Pētera Vasiļevska dzīvē, jo no šodienas viņi ir laulāts pāris. Katrīne Sauliete, populāra influencere, tīkla mārketinga speciāliste un televīzijas raidījumu vadītāja, ir nomainījusi savu uzvārdu un tagad ir Katrīne Vasiļevska.

Pati laulību ceremonija notika Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas Romas katoļu draudzē.

Vieta ir īpaša, jo bērnībā, dzīvojot Vecrīgā, viņa tajā gan pavadīja laiku, gan tika kristīta.
View this post on Instagram

A post shared by ligavam (@ligavam.lv)

Slavenības

Dziedātāja Agnese Rakovska pastāstījusi par nepatīkamu incidentu ar Latvijas Radio 2. Proti, dziesma, kuru viņa uzrakstījusi un izpilda kopā ar Normundu Zušu, netiks iekļauta "Muzikālās bankas" aptaujā.

Svarīgākais