Godmanis atklāti par šķiršanos un savu egoismu

© Oksana Džadana/f64

Sarunā ar Dž. Dž. Dzilindžeru sarunu šovā "Dž spot" Ivars Godmanis atklāj, kāpēc pēc 32 gadu kopdzīves izšķīries ar savu pirmo sievu.

Atbildot uz jautājumu par šķiršanos, Ivars Godmanis stāsta, ka viņa pirmā sieva no vectēva puses ir pa pusei vāciete un ar ļoti cietu raksturu. Tajā pašā laikā politiķis atzīst, ka bijis egoistisks un viņam ir daudz hobiju, kuros pirmo sievu nav iesaistījis. "Katrā gadījumā viņai ir daudz vairāk, ko pārmest man, nekā es varētu pārmest viņai." Vairākus gadus viņi kopā dzīvojuši, sagaidot, kamēr bērni nostāsies "uz savām kājām".

Ar tagadējo sievu situācija esot citādāka - no pirmās dienas viņš sievu iesaista visos savos daudzajos hobijos.

Vaicāts par attiecībām ar bērniem, politiķis atzīst, ka attiecības ar meitu nav ļoti tuvas, jo viņai ir mātes raksturs un viņa nav aizmirsusi laiku, kad dzīvoja kopā ar vecākiem. Tēvs slavē meitu par viņas patstāvību un spēju sasniegt augstus karjeras mērķus bez tēva palīdzības.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieks Uģis Kuģis dalās iespaidos par sava dēla dzimšanas dienas svinībām, kas izcēlušās ar iespaidīgām izmaksām un vislabākajām krišnaītu tradīcijām. Uģis Kuģis atklāj, ka svinības bija rūpīgi plānotas, lai radītu neaizmirstamu pieredzi gan dēlam, gan viesiem.

Svarīgākais