Kas patiesībā notika ar Regīnu Razumu?

© Atis Ieviņš/F64

Jaunā Rīgas teātra aktrises Regīnas Razumas nāve satrieca un šokēja daudzus. Tā bija pēkšņa un negaidīta, vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Nekas neliecināja par gaidāmo nelaimi" izdevumā "Kas Jauns".

Aktrises dēls, Latvijas dzelzceļa finanšu direktors Rems Razums, atklāj, ka mammas aiziešana ir pēkšņa un negaidīta, jo viņa vēl spēlēja uz JRT skatuves, bija fiziski labā formā, kā arī neslimoja.

Nekādi priekšvēstneši neliecināja par gaidāmo nelaimi.

"Tas bija pilnīgi negaidīti, jo mamma bija ļoti veselīgs cilvēks. Vēl dienu pirms tam viņa jutās labi un priecīgi, un nebija nekādu pazīmju, ka kaut kas tāds varētu atgadīties," saka Rems, uzverot, ka nav saprotams, kā kaut kas tāds varēja notikt.

Tieši tāpēc arī nav Razumas pēdējās vēlēšanās, jo par aiziešanu mūžībā viņa pat neesot domājusi, tāpat tam nebija gatava viņas ģimene.

Slavenības

Citi eksprezidenti laiku pa laikam parādās kādā publiskā pasākumā, taču par eksprezidentu Andri Bērziņu nekas nav zināms. Laumas Lapsas materiālā "Esmu laucinieks un tāds mūžam palikšu!" izdevumā "Privātā Dzīve" Bērziņš stāsta, ar ko patlaban nodarbojas.

Svarīgākais