Reiniks nepaliek atbildi pārādā kādai "vīpsnātājai" par viņa videoklipu

© Ģirts Ozoliņš/F64

Mūziķis Lauris Reiniks ir aktīvs soctīklu lietotājs un tajos brīvi un atklāti pauž savas domas, novērojumus, ieteikumus.

"Ja vēl palaidāt garām. Šodien viena lēdija vīpsnāja, ka mums tur tāds 30, 40 gadnieku tusiņš. Jā, šausmas, kā šajā vecumā vēl var tusēt un pasarg dievs dejot un nevaldīt miesas..." raksta L. Reiniks

Viņš piebilst: Visas 4 dejotājas ir no manas skatuves komandas un katrai mājās ir vīrs un divi bērni. Vīriem gan ir pagrūtāk šo video skatīties, bet PATĪK. Tādu informāciju tai lēdijai būtu vēl grūtāk sagremot

Elza: Dzīve pēc 40 tikai sākas! Dzīve ir jabauda!Superīga dziesma kas izrauj no dīvāna

Liene: Ļoti krāsains gabals un jā, arī cilvēki pēc 40 dejo!

Kaspars: Ak, šī latviešu lētā skaudība...

Jau ziņots, ka Lauris Reiniks klausītāju (un arī skatītāju) vērtējumam nodevis savu jauno dziesmu “Galerijā” un tās video.

“Galerijā” mūzikas autors, kā jau tas ierasts ar Reinika dziesmām, ir viņš pats, bet tekstu Lauris radījis kopā ar dzejnieku Guntaru Raču. Regetona ritmos komponētā dziesma un Latīņamerikas sajūtās radītais videoklips esot atsauce uz laiku, ko pērnā gada nogalē Reiniks pavadījis Kolumbijā.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Kuģu mājās mamma Linda gatavojas autoskolas teorētiskajam eksāmenam. Sagatavošanās procesa laikā atklājas ka ne Uģis, ne Linda nemaz nezina, kāds drošības aprīkojums ir viņu ģimenes automašīnā.

Svarīgākais