Gleznotājai Kristīnei Luīzei Avotiņai karjeras pagrieziens

© Dmitrijs Suļžics/F64

Latvijā labi zināmā gleznotāja Kristīne Luīze Avotiņa līdz šim ir sevi pierādījusi mākslā, kas ietver gan gleznas, gan apģērbu dizainu pašmāju zīmolam "hebe", kā arī citi radošie projekti, kas saistīti ar glezniecību.

Taču laikam ejot uz priekšu, māksliniece ļaujas nākošajam izaicinājumam, lai radītu ko unikālu. Šoreiz tas ir albuma vāks, kā arī disks.

Par sajūtām Avotiņa dalās arī savā kontā "Instagram", paturot vēl gan intrigu gaisā, jo krāsas netiek atklātas. Vēl esot jāpaciešas.

Vakar pabeidzu darbu pie gleznas, kas kļūs par Raimonda Paula un grupas "Dzeguzīte" albuma: "PUTNU DZIESMAS" vāciņu. Arī kāds putniņš būs skaisti uzdrukāts uz diska. Vēl atlicis darbs pie grafiskā dizaina un tad, kad albums būs iznācis, atklāšu jums gleznas krāsas. Ļoti priecājos par šo darbu.

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais