Jolanta Gulbe - Paškevica pēc 15 gadiem kopdzīvē velta pateicības vārdus vīram

© Dmitrijs Suļžics/F64

Latvijā pazīstamā Jolanta Gulbe - Paškevica ikvienam saistījās ar mūzikas lauciņu, taču tagad savu dzīves ceļu ved politikā. Piedalījusies 14. Saeimas vēlēšanās, bet diemžēl deputātu starpā netika ievēlēta. Patlaban aktīvi līdzdarbojas partijā "Latvija pirmajā vietā", iestājoties par dažādām politiskajām tēmām, kā arī paralēli dzied uz dažādām skatuvēm.

Zināms, ka laulības ostā mūziķe iestūrēja 2009. gadā, kad apprecējās ar savu kolēģi, džeza mūziķi Denisu Paskeviču. Šobrīd laulībā 14 gadi, taču kopdzīvē 15 gadi. Tieši tam par godu dziedātāja velta aizkustinošus vārdus vīram sociālajos tīklos.

Esam bijuši gan lielos viļņos, gan mierīgo ūdeņos. Viss, kas ar mums ir noticis, ir mūs padarījis tikai tuvākus. Jo lielākas vētras ap mums kauca, jo vairāk, viens pie otra piespiedāmies, kamēr esam kļuvuši par vienu veselu pasauli!

Slavenības

Citi eksprezidenti laiku pa laikam parādās kādā publiskā pasākumā, taču par eksprezidentu Andri Bērziņu nekas nav zināms. Laumas Lapsas materiālā "Esmu laucinieks un tāds mūžam palikšu!" izdevumā "Privātā Dzīve" Bērziņš stāsta, ar ko patlaban nodarbojas.

Svarīgākais