Holivudas zvaigzne atzīstas psihiskās problēmās

© Xavier Collin/Image Press Agency/Scanpiz/LETA

Holivudas aktrise Megana Foksa pozēja jaunajam izdevumam Sports Illustrated Swimsuit Issue 2023 un intervijā stāstīja par sava ķermeņa uztveri un cīņu ar dismorfiju.

"Man ir ķermeņa dismorfija. Es neredzu sevi tā, kā citi mani redz," sacīja aktrise. Viņa atzina, ka nekad nav jutusies pārliecināta, skatoties spogulī. "Manā dzīvē nav bijis brīža, kad man paticis mans ķermenis."

Dismorfija ir garīgs traucējums, kad cilvēks ir pārāk noraizējies par nelielu sava ķermeņa defektu vai iezīmi. Traucējumi parasti sākas bērnībā vai pusaudža gados.

Pēc Meganas Foksas teiktā, dismorfija sākās bērnībā.

Tajā pašā laikā Foksa atzīmēja, ka viņas attieksme pret ķermeni nebija saistīta ar citu ietekmi. "Es uzaugu ļoti reliģiskā vidē, kur ķermenim vispār netika pievērsta uzmanība."

Kā stāsta Megana Foksa, viņai vēl ir daudz darba, lai pieņemtu un iemīlētu savu ķermeni, atbrīvotos no kompleksiem. "Es domāju, ka mans ceļš būs bezgalīgs."

Slavenības

20.jūlijā zemes klēpī guldīta bijusī Saeimas priekšsēdētāja un politiķe Ingrīda Latimira (Ūdre). Kā vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Mūžības ceļā dodas singrā uzraudzībā" izdevumā "Kas Jauns", atvadīties no viņas uz Rīgas Kristus Piedzimšanas pareizticīgo katedrāli ļaudis plūda straumēm, kur viņus sgaiadīja aizgājējas vīrs, Lielbritānijas Tirdzniecības kameras valdes priekšsēdētājs Latvijā Gordons Latimirs un abi dēli.

Svarīgākais