"Kamēr neplīst visi vadži, tikmēr nekas nenotiek"; Magone pikta par līdzcilvēku kūtrumu

Magone © Foto: Dmitrijs Suļžics/F64

Šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigzne Magone ir ieradusies plānotajā piketa vietā. Ierodoties pie Saeimas ēkas Par izbrīnu, uz piketu nav ieradušies īpaši daudz cilvēku un nekur nav redzams arī Magones draugs Aigars, kurš bija apsolījis savu klātbūtni. Labā ziņa - ir ieradušies dažādi mediji, kuri šo piketu atspoguļos un iespējams šis pikets tomēr tiks sadzirdēts.

Jau iepriekš esam vēstījuši, ka Magone Liedeskalna ir gatava rīkot piketu un iestāties par Latvijas piensaimnieku vajadzībām. Viņas pašas organizētajā piketā pie Saeimas bija ieradušies vien daži žurnālisti, kas sievieti ļoti sarūgtināja, jo bija cerējusi uz lielāku atbalsta pulku.

Latvieši vispār ir kūtri! Kamēr neplīst visi vadži, tikmēr nekas nenotiek.

Lai arī cilvēku nebija daudz, sieviete par šo ilgi neskumst, un ir gatava rīkot jau nākamos pasākumus, plānojot uzrunāt vēl vairāk cilvēkus!

Kā norisinājās pikets un cik tad īsti bija cilvēku? Skaties video!

Slavenības

Megana Mārkla un princis Harijs tik tikko bija paziņojuši, ka strādā pie jauna "Netflix" projekta, kad internetā izcēlās skandāls. Tas, protams, ir saistīts ar karalisko ģimeni. Nelielā nākamā dokumentālā seriāla tīzerī Harijs atklāja sava vecākā brāļa rīcību, kas Meganu vienkārši noveda līdz histērijai, ziņo "Express".

Svarīgākais