Influencerei Sindijai Bokānei reizēm ir kauns par savu draugu

Sindija Bokāne © Foto: Ģirts Ozoliņš/F64

“Slavenības. Bez filtra” dalībniece Katrīne Sauliete ir devusies uz karstāko naktsklubu Rīgā, kurā sapulcējušies visi ietekmīgākie Latvijas influenceri. Tur viņa tiekas ar influenceri un uzņēmēju Sindiju Bokāni, lai uzzinātu, kas karsts pašas Sindijas dzīvē.

Satura veidotāja Sindija Bokāne plašu atpazīstamību ir ieguvusi tieši sociālo tīklu vidē, palīdzot un attīstot gan privātpersonu, gan uzņēmumu kontus. Sieviete nekautrējas dalīties ar savu privāto dzīvi, un nav noslēpums, ka ar mīļoto viņai ir piecu gadu starpība. Katrīne vēlējas uzzināt, vai jaunais vīrietis nav greizsirdīgs.

Viņš nav greizsirdīgs, bet viņš ir tepat blakām! Mēs visu darām kopā!

Tā par savu Arvi saka Sindija, taču pati uzskata, ka ir diezgan greizsirdīga un ir bijušas situācijas, kad tas viss varēja beigties traki.

Ja kāds mani izprovicē, tad es varu turēt līdz brīdim, pēc tam būs traki!

Influencere atzīst, ka reizēm viņas draugs nezina robežas un ir bijušas situācijas, kad viņai paliek kauns no sava vīrieša, kurš kādam aizrāda par uzmanības pievēršanu viņa dāmai.

Vairāk par greizisdrības situācijām un kā ar tām tikt galā, skaties video!

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais