Krištopans "noliek" Valsts prezidenta kandidāti Pinto

© Ģirts Ozoliņš/F64

Partija "Progresīvie" Valsts prezidenta amatam virza publiskās pārvaldības eksperti Elīnu Pinto, paziņoja partijas Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Kaspars Briškens.

Pinto preses konferencē pauda nostāju, ka Latvijai patlaban nepieciešama izlēmīga un iekļaujoša, enerģiska un empātiska vadība, kā arī tālejoša stratēģija, skaidri mērķi un spēja sakopot politiskos un pilsoniskos spēkus.

Pinto galvenā prioritāte augstajā amatā būtu drošība, arīdzan cīņa pret vardarbību un vienaldzību. Viņa uzsvēra, ka valsts drošība nozīmē arī nelokāmu un stingru atbalstu Ukrainai.

Politiķis Vilis Krištopans gan neskopojas ar kritiku Pinto.

"Nekā personīga! Elīna Pinto:Vecie ofšori, Zaļais kurss, jaunieši, līdz galam neizlasīta Stambulas konvencija. Par izpratni makroekonomikā labāk nerunāsim, pilnīga neziņa, kā dzīvo tauta Latgalē, Vidzemē, Kurzemē, Zemgalē, Vēlu veiksmi partijai Progresīvie," raksta politiķis.

Dzidzis: Un kāda Jums ir izpratne par to, kā dzīvo tauta?

Uldis: Kurš nu būtu runājis, Vili.

Māris: Trīs gramatikas kļūdas īsā tvītā...tā Tu arī to valsti pārstāvēji...gribēšana bija, bet sanāca kā sanāca... Nekā personīga, tikai vērojums..

Edgars: Toties Vilis gan zina kā tauta dzīvo Floridā!

Francis: Tā runā Šlesera līdzskrējējs.

Slavenības

Kādreiz tik populārais radio dīdžejs Ēriks Loks beidzamajos gados meklējis visdažādāko darbu, taču vienmēr saņēmis atteikumus. Beidzot Ēriks ticis pie darba.

Svarīgākais