Kā Ukrainas pirmā lēdija izvēlas tērpus, stāsta modes dizainere

© Scanpix/AFP

Ukraiņu dizainere Elvīra Hasanova intervijā, kas publicēta Ukrainas YouTube kanāla Beauty Dose project, pastāstīja par sadarbību ar Ukrainas pirmo lēdiju Olenu Zelensku, raksta postimees.ee.

Pēc dizaineres teiktā, Zelenska reālajā dzīvē ir tieši tāda pati, kā viņa tiek parādīta ekrānā.

“Ļoti patīkams, ārkārtīgi dziļš cilvēks. Viņi patiešām tādi ir - gan prezidents, gan pirmā lēdija. Tas ir spēcīgs gars un spēcīgs cilvēks, kas iedvesmo,” atzina Hasanova.

Viņa arī atzīmēja, ka Zelenskai ir ļoti laba komanda, ar kuru viņas zīmols sadarbojas.

“Viņi redzēja mūsu stiprās puses un izvēlas tērpus no mūsu kolekcijām, saprotot, ka varam paveikt darbu gan dažās stundās, gan vienā naktī,” sacīja dizainere.

Kā stāsta Hasanova, ja agrāk pirmajai lēdijai apģērbu veidojuši, sākot no skicēm, tad tagad laika trūkuma dēļ tērpus izvēlas no jau gatavām kolekcijām. “Mēs nododam lēdijai jau gatavu tērpu,” sacīja dizainere.

Zelenska pēdējo reizi publiski parādījās Hasanovas kleitā 5. maijā Londonā, Lielbritānijas karaļa Čārlza III kronēšanas priekšvakarā, tiekoties ar Velsas princesi Keirtu un ASV pirmo lēdiju Džilu Baidenu.

Slavenības

Citi eksprezidenti laiku pa laikam parādās kādā publiskā pasākumā, taču par eksprezidentu Andri Bērziņu nekas nav zināms. Laumas Lapsas materiālā "Esmu laucinieks un tāds mūžam palikšu!" izdevumā "Privātā Dzīve" Bērziņš stāsta, ar ko patlaban nodarbojas.

Svarīgākais