"Ņemiet viņu pie sevis!" Pensionāre uz Putina vecāku kapa atstāj zīmīgu vēstuli un saņem cietumsodu

© SCANPIX

Krievijā, Sanktpēterburgā tiesa piesprieda 60 gadus vecajai pensionārei Irinai Cibaņevai 2 gadus ilgu nosacītu sodu par to, ka viņa uz prezidenta Vladimira Putina vecāku kapa atstāja zīmīti ar lūgumu paņemt Putinu pie sevis, raksta pravda.com.ua.

Lieta aizsākās jau 2022. gadā, kad Putina dzimšanas dienas priekšvakarā 6. oktobrī pie viņa vecāku kapa Serafimovska kapsētā sieviete atstāja zīmīti:

Maniaka vecāki, ņemiet viņu pie sevis. Viņš rada tik daudz sāpju un nepatikšanu, visa pasaule lūdz par viņa nāvi. Nāvi Putinam. Jūs esat izaudzinājuši kropli un slepkavu.

Sākotnēji tiesa pensionārei noteica mājas arestu, tomēr tagad sieviete tika atzīta par vainīgu “apbedījumu vietas apgānīšanā politiska naida dēļ”. Cibaņevai tika noteikts arī divu gadu pārbaudes laiks.

Pensionāre stāsta, ka viņas rīcībā nav bijis politiska naida. “Pēc ziņu noskatīšanās mani pārņēma bailes, es jutos ļoti slikti. Es nevarēju tikt ar šo sajūtu galā, iespējams, tā ir mana vaina,” viņa skaidroja.

Slavenības

Megana Mārkla un princis Harijs tik tikko bija paziņojuši, ka strādā pie jauna "Netflix" projekta, kad internetā izcēlās skandāls. Tas, protams, ir saistīts ar karalisko ģimeni. Nelielā nākamā dokumentālā seriāla tīzerī Harijs atklāja sava vecākā brāļa rīcību, kas Meganu vienkārši noveda līdz histērijai, ziņo "Express".

Svarīgākais