Aktrise Elīna Bojarkina ir gatava atjaunot attiecības ar žurnālistu Majoru, bet ir viens noteikums

Aktrise Elīna Bojarkina © Foto: Dmitrijs Suļžics/F64

Andra Kiviča sarunu šovā "Kivičs. Tieši un atklāti" viesojas aktrise Elīna Bojarkina. Pēdējā laikā viņas vārds izskanējis saistībā ar izjukušajām attiecībām ar LTV kultūras ziņu žurnālistu Marģeri Majoru.

Lai arī šķiršanās noritēja publiski un bija smaga tieši Elīnai, sarunas laikā viņa atzīstas, ka būtu gatava atsākt attiecības ar Marģeri, ja viņš atvainotos.

Jaunās aktrises Elīnas Bojarkinas vārds pēdējo mēnešu laikā bijis teju katrā ziņu portālā, jo sieviete atklāti savos sociālajos tīklos paziņoja par šķiršanos ar savu bijušo draugu Marģeri Majori. Kā šķiršanās iemeslu viņa minēja, vīrieša jūtas, kuras neeso bijušas patiesas.

Ir pagājis laiks kopš sāpīgā dzīves notikuma, un šajā nedēļā Elīna viesojās Andra Kiviča raidījumā, kur tika aizskarta arī attiecību tēma. Jautāta, kādam pēc viņas domām jābūt vīrietim, viņa pārsteidzoši atbild, ka būtu gatava atjaunot attiecības ar Marģeru Majoru, ja vien viņš spētu atvainoties par visiem pāridarījumiem.

Es būtu gatava atvērt arī durvis Marģerim, ja viņš spētu atvainoties. Man tiešām likās, ka viņš ir mans cilvēks!

Kādas vēl īpašības Elīna meklē vīriešos un vai viņa spēs aizmirst bijušo? Skaties video!

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais