"Egil, Tu neproti zaudēt!" Tautai ir ko teikt par Levita pēkšņo paziņojumu

© Ģirts Ozoliņš/F64

Pēc tam, kad oficiāli tika paziņots, ka Valsts prezidents Egils Levits nekandidēs uz otro pilnvaru termiņu, cilvēki aktīvi sāka apspriest šo vēsti soctīklos.

Šis paziņojums ir sacēlis kājās arī tvitertautu:

"Nu jā, Levits saprata, ka ievēlēšana nespīd, bet zaudēt nepatīk. Tad nu šādi var arī darīt..."

"Nē, Egil. Tu vienkārši neproti zaudēt."

"Levits nekandidēs, šķiet, lai atstātu brīvas rokas "Vienotībai" un "NA" meklēt kandidātu, par kuru būs iespējama vienošanās koalīcijā. Pēc noteiktās kārtības tas kandidāts ir jāpiesaka līdz 13. maijam, ja vēlēšanas notiek 31. maijā."

"Levits nekandidēs uz prezidenta amatu, viņš atteicās. Kā dzīvosim tālāk? Kas latviešu tautu aizstāvēs? Vai būs tāds prezidents? Vai Kariņš varēs strādāt tālāk? Laikam Šlesera plāns īstenosies, cerētais Kariņa krēsls. Būs Pīlēns???"
"Vai Levits zina vairāk kā var pateikt publiski, bet ko tādu, kas viņam liek atteikties no cīņas un atstāt valsti briestošās koalīcijas varā un oligarhu saplosīšanai?"
"Vajadzēja pilnus četrus gadus, līdz Levits pieņēma savu pirmo pareizo lēmumu."

Slavenības

Supermodele Naomi Kempbela pirmo reizi atklāja to, ka viņas bērni piedzima, pateicoties surogātmātei. Visi par to jau baumoja, jo Kempbelas pirmais bērns piedzima, kad viņai bija 50 gadi (viņai tagad ir 54 gadi), un viņa pati netika redzēta stāvoklī, taču iepriekš Kempbela nekad publiski nerunāja par surogātmāti.