Britnijas Spīrsas fani ir pārliecināti, ka viņa ir mirusi; demonstrē pierādījumus

© Reuters/Scanpix/LETA

Ap amerikāņu dziedātājas Britnijas Spīrsas dzīvi jau ilgu laiku klīst daudz dažādu baumu. Tomēr pēdējā laikā zvaigznes fanu teorijas kļūst arvien biedējošākas. Tā daži dziedātājas fani ir pārliecināti, ka viņa jau sen ir mirusi.

Viņi to argumentē ar faktu, ka tagad Britnija Spīrsa gandrīz neparādās sabiedrībā, izvairās no kamerām un savos sociālajos tīklos pastāvīgi publicē tikai arhīva fotoattēlus un video.

Un jaunajos kadros viņa nemaz neizskatās pēc sevis.

Internetā pat ir sākuši izplatīties video pierādījumi, ka cita persona uzdodas par Britniju. TikTok parādījās video, kurā kāds dziedātājas fans nobremzēja vienu no jaunākajiem video un pamanīja, ka vienā no kadriem zvaigznes seja krasi mainās.

Patiešām, kamēr māksliniece tur rokas sev priekšā, mainās acu un zoda forma. Pēc detalizētas analīzes, fani secina, ka, izmantojot deepfake tehnoloģiju, citas sievietes seja tika aizstāta ar Spīrsas seju, raksta TSN.

Komentāros fani neslēpa šoku: “Es 25 gadus skatījos Britnijai acīs, tā tiešām nav viņa”, “Man šķiet, ka Britnija vairs nav ar mums”, “Es negribu ticēt, bet tā nav viņa”, “Es jutu, ka ar viņu kaut kas nav kārtībā.”

@alecloin Deepfakes are real and easy to create, I used a free app for this one #deepfake #britneyspears #whereisbritney #ai #deepfaketechnology #conspiracy #hollyweird ♬ original sound - Alec

Slavenības

Supermodele Naomi Kempbela pirmo reizi atklāja to, ka viņas bērni piedzima, pateicoties surogātmātei. Visi par to jau baumoja, jo Kempbelas pirmais bērns piedzima, kad viņai bija 50 gadi (viņai tagad ir 54 gadi), un viņa pati netika redzēta stāvoklī, taču iepriekš Kempbela nekad publiski nerunāja par surogātmāti.