Cik mēnesī pelna influencere Evelīna Pārkere?

© Ekrānuzņēmums/1188.lv

Influencerei un uzņēmējai Evelīnai Pārkerei "Instagram" ir 120 tūkstoši sekotāju, savukārt "YouTube" fanu skaits sasniedzis jau 70 tūkstošus. Andri Kiviču, kas vada šovu “Kivičs. Tieši un atklāti”, interesē, cik patiesībā ir iespējams nopelnīt ar influencera darbu un kāda ir bijusi Evelīnas ienesīgākā sadarbība sešu mēnešu laikā.

Tiesa, summas ir iespaidīgas, taču Evelīnas veiksmes stāsts mijas ar lielu atbildību, jo vecāki pārtraukuši meitu finansiāli atbalstīt jau 16 gadu vecumā. Sieviete vaļsirdīgi atzīstas, ka nekad nav strādājusi “normālu” darbu.

Pirmā sadarbība par ko Evelīna saņēma honorāru bija kādas grāmatas reklāma. Šobrīd atskatoties summa esot bijusi niecīga, 50 eiro, bet tajā laikā, viņa saprata, ka ar šo var nopelnīt. Šobrīd viņas lielākā sadarbība ir mērāma 10 000 eiro apmērā.

Cik influencere pelna mēnesī? Skaties video!

Slavenības

Kāds amerikānis, kurš sociālajos tīklos izteica draudus dziedātājai Teilorei Sviftai, tika aizturēts īsi pirms viņas koncerta Vācijas pilsētā Gelzenkirhenē un tiks turēts apcietinājumā, līdz beigsies viņas koncerti Vācijā, ceturtdien paziņoja policija.

Svarīgākais